HAKKIMIZDA

Bodrum'da Bir Aile İşletmesi
Çetili Boutique Suites

Göltürkbükü’nde 2016 yılında hizmete giren Çetili Botique Suites, her biri iki odası, salonu ve mutfağı bulunan özenle tasarlanmış ve tatil için sizlere ev rahatlığı sunan bir aile işletmesidir… Göltürkbükü’nde denize çok kısa yürüme mesafesinde, Türkbükü’nün merkezi konumunda yer alan Çetili Boutique Suites odalarının her biri çift kişilik ve iki kişinin kalabileceği iki tek yatak olarak toplamda 4 kişinin konaklamasına imkan sağlamaktadır, Tuvalet, banyolar, mutfak ve yatak odalarında en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Türkbükü’nde gönlünüzce bir tatil yapmak isterseniz Çetili Boutique Suites aklınızda olsun… Her evimiz balkonlu olup salonlarının dekorasyonunda farklı tasarımlar düşünülmüş ve 22 salon birbirinden farklı şekilde dekore edilmiştir. İç avluda geniş bir yüzme havuzu, dinlenme alanları, şezlongları ve gölgelik alanlarıyla sorunsuz tatil için gerekli tüm donanıma sahiptir. Çetili Boutique Suites özellikle ailelerin çocuklarıyla gelip rahat rahat kalabilecekleri ev ortamını kısa ve uzun periyodlarda tatiller için avantajlı fiyatlarla “evinizdeymişçesine” tatil yapmanıza imkan sunmaktadır.

Hikmet AY

Bir ailenin tüm gereksinimlerini karşılayacak donanıma sahip mutfak tasarımı, tüm dairelerde birbirinin aynıdır. Evinizdeki konforu Türkiye’nin, en tanınmış tatil beldesi Göltürkbükü’nde sürdürmek için hemen rezervasyon yapınız.

Özellikle ailelerin çocuklarıyla gelip rahat rahat kalabilecekleri tesiste kısa dönem günlük tatil yapmanız yanında uzun periyodlarda tatiller için avantajlı fiyatlarla “evinizdeymişçesine” tatil yapmanız olası.

TEMİZLİK TEMİZLİK
KLİMA KLİMA
TV TV
ÜCRETSİZ WİFİ ÜCRETSİZ WİFİ
OTOPARK OTOPARK
Leave a Reply
Hızlı Arama